0
Twój koszyk

Poznajmy się!

Odkąd wkroczyłam do tkackiego świata, nie przestaje mnie on zachwycać. Lubię to, że angażuje różne zmysły. Każdą fakturę mogę dotknąć, zobaczyć jak przędza nabiera koloru, jak barwy się łączą i przenikają, poczuć zapach. Ale chyba najbardziej lubię to, że tkanie łączy piękno i użyteczność, każda chusta ma potem swoje życie, a każdą stworzoną na krośnie tkaninę można wykorzystać.
Inspiruje mnie naprawdę wszystko, nie ma dnia, kiedy nie wyobrażałam sobie jak coś, co właśnie zobaczyłam, wyglądałoby na tkaninie. Lubię tworzyć całościowe koncepcje, takie, w których każda nitka coś wnosi do obrazu całości, a chusta ma swój początek, rozwinięcie i zakończenie. A czasem lubię się po prostu pobawić tkaniem, nitkami i fakturami. Chusta w arbuza? Mniam! Gwiezdne Wojny na chuście? Gooood…

Jestem Magda, swój pierwszy szalik utkałam w 2020 roku. Możecie mnie znaleźć w mediach społecznościowych jako MAVA Loom. Z wykształcenia architektka, żona wspaniałego męża, mama małego tornada i kocia mama dwóch nocnych furii. Lubię planszówki, filmy, zdjęcia analogowe, mizianie kotków i kawę z ciastkiem!

Dodaj komentarz